Obrazek nagłówkowy

Międzynarodowe Targi Wynalazków i Innowacji INTARG 21-22.05.2024

21.03.2024 | Świętokrzyskie Centrum Innowacji I Transferu Technologii Sp. z o.o.
INTARG_2024

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. w Katowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w najnowszej edycji Międzynarodowych Spotkań Kooperacyjnych INTARG 2024®  21-22 maja 2024, Katowice.

Spotkania B2B odbędą się w ramach 17. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024
oraz Targów Ekologii i Ochrony Środowiska INTARG® EKO 2024.

Proponujemy udział zarówno w spotkaniach stacjonarnych podczas Targów, jak również w spotkaniach online.
INTARG 2024 to wydarzenie wielobranżowe o szerokim zasięgu oddziaływania – interdyscyplinarnym, krajowym oraz międzynarodowym. W 2024 roku, równolegle z targami INTARG® odbędą się Międzynarodowe Targi Ekologii i Ochrony Środowiska INTARG® EKO 2024. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich sektorów gospodarki, nauki i życia. Wystawcy Targów to firmy oferujące produkty, technologie i usługi, m.in. w zakresie: energii odnawialnej; recyklingu i przetwarzania odpadów; ekologicznych wyrobów spożywczych, tekstylnych itp.; technologii redukcji emisji CO2, poprawy efektywności energetycznej, jakości wody itp.; transportu i zrównoważonej mobilności; proekologicznych rozwiązań dla budownictwa; ekoturystyki.
Organizowane przez nasz ośrodek EEN spotkania B2B będą okazją do znalezienia rzetelnych partnerów z kraju i ze świata pośród wynalazców, innowatorów, przedsiębiorców, start-upów, inwestorów, klastrów, uczelni i instytucji wspierających rozwój i wynalazczość, a tym samym posłużą wzmocnieniu relacji biznesowych oraz wdrażaniu nowych rozwiązań i wynalazków w biznesie.

UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH B2B JEST NIEODPŁATNE.

Zapraszamy przedsiębiorców do rejestracji na stronie: https://intarg2024.b2match.io/

IM WCZEŚNIEJ ZAŁOŻĄ PAŃSTWO PROFIL SWOJEJ FIRMY, TYM DŁUŻEJ BĘDZIE ON PROMOWANY!

Zachęcamy do przejrzenia listy nadchodzących giełd kooperacyjnych organizowanych przez naszą globalną sieć EEN  TUTAJ

Zapraszamy!