Obrazek nagłówkowy

Międzynarodowe spotkania B2B w ramach Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024, Katowice

22.03.2024 | Fundusz Górnośląski S.A.

Międzynarodowe spotkania B2B w ramach Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024

 

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Funduszu Górnośląskim S.A. zaprasza przedsiębiorców, wynalazców oraz inne podmioty do udziału w MIĘDZYNARODOWYCH SPOTKANIACH KOOPERACYJNYCH, które odbędą się w ramach 17. Międzynarodowych Targów Wynalazków i Innowacji INTARG® 2024.

 

INTARG 2024, to wydarzenie wielobranżowe o szerokim zasięgu oddziaływania – interdyscyplinarnym, krajowym oraz międzynarodowym. W 2024 roku, równolegle z targami INTARG® odbędą się Międzynarodowe Targi Ekologii i Ochrony Środowiska INTARG® EKO 2024

 

Zachęcamy do udziału zarówno w spotkaniach stacjonarnych podczas trwania Targów, jak również w spotkaniach online. Wydarzenie kierowane jest do wszystkich sektorów gospodarki, nauki i życia.

 

Spotkania B2B są okazją do znalezienia rzetelnych partnerów spośród wynalazców, innowatorów, przedsiębiorców, start-upów, inwestorów, klastrów, uczelni i instytucji wspierających rozwój i wynalazczość, z kraju i ze świata. Wydarzenie to może również przyczynić się do wzmocnienia relacji biznesowych oraz wdrożenia nowych rozwiązań i wynalazków w biznesie.

 

UCZESTNICTWO W SPOTKANIACH B2B JEST NIEODPŁATNE.

 

Korzyści z udziału w spotkaniach kooperacyjnych:

  • pozyskanie nowych partnerów biznesowych,
  • pozyskanie kreatywnych rozwiązań i technologii,
  • wymiana doświadczeń,
  • zapoznanie się z najnowszymi trendami w gospodarce krajowej i światowej oraz w sferze badawczo – rozwojowej,
  • możliwość zaprezentowania i przedyskutowania pomysłów na nowe projekty o międzynarodowym zasięgu w nowych realiach geopolitycznych.

 

Organizatorzy zapewniają wszelką pomoc techniczną związaną z rejestracją firmy i umawianiem spotkań oraz uzyskaniem dodatkowych informacji biznesowych po ich zakończeniu:

– tel.: +48 32 72 85 623, +48 32 72 85 620, +48 32 72 85 621

– e-mail: enterprise@fgsa.pl