Obrazek nagłówkowy

Expo 2025 Osaka – Webinarium dla branży zielonych technologii

27.03.2024 | Świętokrzyskie Centrum Innowacji I Transferu Technologii Sp. z o.o.

Zapraszamy na trzecie webinarium pt. „Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii – Expo 2025 Osaka, Kansai. Branża zielonych technologii”, które odbędzie się 16 kwietnia 2024 r.

Zapisy zostały już otwarte! Webinarium jest zaplanowane wyłącznie online w języku polskim i angielskim (bez tłumaczenia).

Formularz do rejestracji na seminarium: Webinarium „Szansa na rozwój Twojego biznesu w Japonii – Expo 2025 Osaka, Kansai. Branża zielonych technologii” – Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (paih.gov.pl)

Podczas tego wydarzenia eksperci z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. (PAIH) oraz pozostali prelegenci przedstawią unikalne możliwości biznesowe, jakie stwarza udział polskich firm z branży zielonych technologii podczas Expo 2025 w Osace, Kansai. Przybliżą informację nt. branży zielonych technologii w Japonii, jej deficytów i zapotrzebowania oraz oczekiwać japońskich konsumentów.
Uczestnicy poznają również doświadczenia i wskazówki przedstawicieli polskich firm z branży zielonych technologii obecnych na japońskim rynku.

Cykl webinariów dla przedsiębiorców dostępny na stronie: Cykl webinariów dla przedsiębiorców – Poland at Expo 2025 Osaka, Kansai, Japan

Dodatkowo Ministerstwo Rozwoju i Technologii ogłosiło już założenia programu promocji Expo 2025 dla MŚP: Program promocji EXPO 2025 – Ministerstwo Rozwoju i Technologii – Portal Gov.pl (www.gov.pl).
Nabór wniosków na stronie PARP zostanie ogłoszony prawdopodobnie w maju 2024 r.

Program promocji EXPO 2025 – Ministerstwo Rozwoju i Technologii – Portal Gov.pl (www.gov.pl)