Obrazek nagłówkowy

Dni współpracy technologii i biznesu – Hannover Messe 2024

27.03.2024 | Świętokrzyskie Centrum Innowacji I Transferu Technologii Sp. z o.o.

Ośrodek Enterprise Europe Network, działający przy Świętokrzyskim Centrum Innowacji i Transferu Technologii, zaprasza świętokrzyskich przedsiębiorców do udziału w bezpłatnych spotkaniach B2B podczas wydarzenia Hannover Messe 2024      „Dni współpracy technologii i biznesu”.

Dni Współpracy Technologii i Biznesu 2024 ponownie zostaną zorganizowane jako tradycyjna impreza brokerska ze spotkaniami na terenie targów (22 – 25 kwietnia 2024).

Wygodne spotkania online dla organizacji, które nie mogą uczestniczyć osobiście ze względu na ograniczenia w podróżowaniu, duże odległości lub koszty, będą możliwe na dwa tygodnie przed targami (09 – 11 kwietnia 2024).

Rejestracja profilu firmy odbywa się za pośrednictwem systemu B2Match (LINK) i potrwa do 8 kwietnia 2024 r.

Obszary, na których będą się skupiać tegoroczne B2B:

  • rozwiązania Industry 4.0 i Smart Factory
  • technologie produkcyjne wydajne pod względem zasobów i energii
  • zrównoważona energia i mobilność
  • narzędzia pomiarowe

Spotkania brokerskie dają firmom z sektora MŚP i organizacjom badawczym możliwość znalezienia i spotkania partnerów do umów handlowych i współpracy badawczo-technologicznej w wyżej wymienionych dziedzinach.

Wydarzenie jest miejscem do pozyskiwania nowych technologii, koncepcji i rozwiązań, a także do kontaktu z potencjalnymi dostawcami i partnerami biznesowymi w celu wspierania międzynarodowego marketingu i sprzedaży już istniejących produktów          i usług.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w rejestracji swojej firmy i wyboru partnerów do spotkań zapraszamy do kontaktu:
Karolina Jarocha karolina.jarocha@it.kielce.pl, 539 934 214
Katarzyna Mochocka katarzyna.mochocka@it.kielce.pl, 539 934 214