Obrazek nagłówkowy

Zapraszamy na seminarium: pn. Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?

09.09.2022 | Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zaprasza do udziału w seminarium: „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?”

Seminarium odbędzie się w dniu 21 września 2022 r., w godzinach 10:00- 12.00 w Targach Kielce.

Transformacja cyfrowa firmy to już nie wybór, a konieczność, jeżeli jednym z priorytetów przedsiębiorstwa jest jego rozwój i umacnianie pozycji na rynku. Równocześnie to nie chirurgia jednego dnia, by przeprowadzić ją w organizacji w trybie przyspieszonym, to proces, do którego trzeba odpowiednio się przygotować. Najnowsze badania analityków dowodzą, że, aż 70% projektów transformacji cyfrowej  kończy się fiaskiem. Jakie są tego powody?

Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie podczas seminarium, na które serdecznie zapraszamy.

Przedstawimy skuteczne i trwałe filary transformacji cyfrowej przedsiębiorstwa. Podpowiemy jak organizacyjnie powinno się do tych zmian przygotować. Zaprezentujemy „Nową” strategię zarządzania zapasami – Just In Case na miejsce Just In Time? Jako jedno z głównych wyzwań dzisiejszych czasów czyli braki lub opóźnienia w dostawach surowców i komponentów.

Seminarium poprowadzi Michał Żelichowski – ekspert z ponad 17-letnim doświadczeniem w doskonaleniu procesów biznesowych. Zdanie „To niemożliwe” nie istnieje w jego słowniku, a zarządzanie produkcją nie ma przed nim żadnych tajemnic.

W swoim portfolio ma dziesiątki wdrożeń i setki rozmów o mniej lub bardziej konwencjonalnym podejściu do doskonalenia organizacji i przeprowadzenia transformacji cyfrowej. Nie lubi rozwiązań „na chwilę” ani tych „raz na zawsze” – jest zwolennikiem tych, które rosną razem z firmą. Jego podejście doceniły m.in.: Philip Morris, Strauss Cafe, Plastic Omnium, Hortex czy Profim oraz wiele firm z sektora MSP.

Seminarium będzie okazją do  skorzystania z wiedzy i doświadczenia eksperta, dlatego zachęcamy do wcześniejszego przygotowania pytań przy wyjaśnianiu wątpliwości dotyczących transformacji Państwa organizacji.

Rejestracja na seminarium: https://forms.gle/c8Wqu81ouRQLnfgf7  

Program_seminarium