Obrazek nagłówkowy

Wpływ zrównoważonego rozwoju na wzrost konkurencyjności firmy – warsztaty 29.05.2023 r.

23.05.2023 | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
zrownowazony-rozwoj

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza do udziału w warsztatach „Wpływ zrównoważonego rozwoju na wzrost konkurencyjności firmy”  29.05.2023 r. godz. 9:00 – 16:30

Jeżeli na poniższe pytania odpowiadacie Państwo twierdząco, to jest to niewątpliwie sygnał, że oferowane warsztaty dedykowane są właśnie Państwu:
1. Czy planują Państwo lub już wdrażają w swoich firmach zasady zrównoważonego rozwoju?
2. Czy chcieliby Państwo wprowadzić w firmie zmiany związane z efektywnością energetyczną, gospodarką w obiegu zamkniętym GOZ, zagospodarowaniem odpadów oraz zmniejszeniem poziomu emisji spalin?
3. Czy chcieliby Państwo wprowadzić w swoich firmach zmiany organizacyjne zmierzające do spełnienia standardów zrównoważonego rozwoju?
4. Czy potrzebują Państwo specjalistycznej wiedzy, która pomogłaby Państwu wskazać obszary w Państwa firmach, gdzie można byłoby zastosować zmiany, które przyniosłyby wymierne korzyści ekonomiczne oraz przyczyniły się do znacznego zahamowania szkód dla środowiska?

PROWADZĄCY:

Tomasz Leśniowski

*Konsultant w zakresie zarządzania organizacją, controllingu oraz zarządzania projektami.

*19 letnie doświadczenie w zakresie tworzenia i zarządzania projektami organizacyjnymi, inwestycyjnymi, doradczymi i szkoleniowymi.

*Wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy na wsparcie i rozwój przedsiębiorstw.

*16 lat doświadczenia jako trener biznesu.

REJESTRACJA trwać będzie do 25 maja!!

Zachęcamy do udziału!!