Obrazek nagłówkowy

Webinarium „Fundacja Rodzinna jako nowy instrument wsparcia przedsiębiorstw”

13.06.2023 | Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Kielcach oraz Kancelaria Garrigues w Warszawie zapraszają do udziału w bezpłatnym szkoleniu on-line pn. „Fundacja Rodzinna jako nowy instrument wsparcia przedsiębiorstw”
Szkolenie jest kierowane do osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji niosących skutki finansowe, a w szczególności do właścicieli, kadry zarządzającej oraz głównych księgowych i dyrektorów finansowych.

Cel szkolenia: Fundacja Rodzinna to długo oczekiwana, rewolucyjna zmiana pozwalająca przedsiębiorcom nie tylko na ochronę majątku rodzinnego i elastyczne planowanie tzw. sukcesji, ale przede wszystkim oferująca zwolnienie z opodatkowania dla różnego rodzaju dochodów, które osiągane w innej postaci generują obciążenia podatkowe (najem, sprzedaż udziałów, instrumenty inwestycyjne, rolnictwo).

Specjaliści z kancelarii prawnej Garrigues zaprezentują korzyści i możliwości stwarzane przez Fundację, przedstawią szczegóły prawne i podatkowe nowej regulacji, dodatkowo omówią przypadki, w których skorzystanie z fundacji rodzinnej może okazać się opłacalne oraz odpowiedzą na zgłoszone przez uczestników pytania lub komentarze.

Termin: 29 czerwca 2023, godz. 10:30-12.30

Forma: on-line za pośrednictwem platformy clickmeeting

Cena:   szkolenie jest bezpłatne

Prowadzący: Szkolenie poprowadzą prawnicy międzynarodowej Kancelarii Garrigues, która powstała w 1941 roku w składzie:

Marek Karasiewicz – Szef Zespołu Podatkowego w Kancelarii Garrigues, Eliza Głuszko – SeniorAssociate w Kancelarii Garrigues, Piotr Tkaczyk – Associate w Kancelarii Garrigues

Prosimy o zgłaszanie udziału do dnia 28 czerwca 2023 poprzez formularz dostępny on-line:

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

Każdy z uczestników otrzyma możliwość indywidualnych, krótkich konsultacji.

Program znajduje się w załączeniu.

Fundacja-rodzinna_Program