Obrazek nagłówkowy

Webinar: „Zwiększ skuteczność reklam internetowych” – 28 września

07.09.2022 | Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
Webinar-skuteczno-reklam-internetowych-na-fb

W imieniu Google, PFR i OChK serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. Zwiększ skuteczność reklam internetowych”, który odbędzie się online w dniu 28 września 2022 r. o godz. 10.00.

W trakcie szkolenia organizowanego w ramach programu Firmy Jutra dowiesz się jak stworzyć skuteczną reklamę internetową. W tym w szczególności:

  • jaki jest cel reklam;
  • jakie wyróżniamy formaty reklam;
  • co decyduje o skuteczności reklamy;
  • jak analizować skuteczność reklam;
  • z jakich elementów składa się idealna reklama;
  • na czym polegają kampanie inteligentne – czym są i gdzie możesz je spotkać.

Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców z sektora MŚP chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet. Dzięki udziałowi w szkoleniu dowiesz się, jak rozpocząć swoją przygodę z reklamą w internecie, aby przyniosła ona zamierzony skutek.

Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem internetu.
Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Warsztaty poprowadzi:
Ewa Wójcik
Doradca Google w programie Firmy Jutra
Entuzjastka szeroko pojętego marketingu internetowego i budowania zyskownych biznesów w sieci. Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki. Prywatnie kocha sport, podróże i ludzi z ironicznym poczuciem humoru.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji i rejestracja na stronie IPH w Krakowie.