Obrazek nagłówkowy

Webinar: Webwriting – jak pisać do internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować – 23 marca

06.03.2023 | Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
Webinar webwriting

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo – Handlowej w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze organizowanym w ramach programu Firmy Jutra pt. Webwriting – jak pisać do internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować”.

Szkolenie odbędzie się online w dniu 23 marca 2023 r. w godz. 10.00 – 11.30.

W trakcie szkolenia dowiesz się w jaki sposób tworzyć wartościowe merytorycznie i równocześnie przyjazne dla internautów treści, dzięki którym twoja oferta dotrze do znacznie większej ilości potencjalnych klientów.

Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie adresowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚPwszystkich posiadaczy strony internetowej.
Dzięki udziałowi dowiesz się, w jaki sposób komponować treści do internetu, aby poza wartością merytoryczną skuteczniej przyciągały klientów i zachęcały do zakupu twoich produktów lub usług.

Co zyskujesz?
W trakcie szkolenia doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne teksty do internetu.
Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników, może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Szkolenie poprowadzi:
Bartłomiej Andrzejewski
Doradca Google w programie Firmy Jutra
Związany z branżą marketingu internetowego od czasów studiów. Chcąc poszerzać umiejętności e-marketingowe, nabył dodatkową wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Od lat zajmuje się szkoleniem i konsultowaniem z arkan internetu różnych grup odbiorców (od najmłodszych, po seniorów).

Zwiększ skuteczność swoich tekstów dzięki wykorzystaniu narzędzi oraz praktycznych wskazówek!
Dowiedz się krok po kroku jak stworzyć teksty, które będą interesujące dla czytelników i równocześnie zwiększą sprzedaż!

Zapisz się!

Udział w webinarze jest bezpłatny
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

>>Rejestracja na stronie IPH w Krakowie.