Obrazek nagłówkowy

Webinar: Oskładkowanie i opodatkowanie wynagrodzeń pracowników delegowanych do pracy za granicą – zmiany od 2022

14.03.2022 | Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
Webinar-delegowanie-pracownikow-na-stron

Ośrodek EEN przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. Oskładkowanie i opodatkowanie wynagrodzeń pracowników delegowanych do pracy za granicą – zmiany od 2022 r.”, który odbędzie się w dniu 29 marca 2022 r. o godz. 10.00.

Webinar skierowany jest do przedstawicieli firm z sektora MŚP, w szczególności do pracowników działów kadr i księgowości.

Celem webinaru jest omówienie zagadnień z zakresu delegowania pracowników do pracy za granicą z uwzględnieniem zmian wynikających z Polskiego Ładu, Pakietu Mobilności, jak również zmiany w A1, nowe obowiązki informacyjne.

Webinar poprowadzą:
mec. Justyna Zając-Wysocka
– radca prawny, doradca podatkowy, prezes zarządu w Małopolskim Instytucie Studiów Podatkowych sp. z o.o.
Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego oraz obsługi sporów podatkowych. Jest autorką licznych publikacji eksperckich z zakresu prawa podatkowego oraz uznanym wykładowcą problematyki podatku od towarów i usług.
Anna Stokłosa LL.M – radca prawny, specjalista prawa pracy, w szczególności tematyki związanej z delegowaniem pracowników i zatrudnianiem cudzoziemców. Doświadczony szkoleniowiec zagadnień związanych z problematyką zatrudnienia. Posiada bogate doświadczenie praktyczne w kwestiach związanych ze stosowaniem prawa, zarówno na etapie doradztwa, jak też w postępowaniach kontrolnych i sądowych.

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.
IPH zastrzega sobie prawo do ograniczenia przyjęcia liczby osób z jednej firmy.

ZAREZERWUJ MIEJSCE