Obrazek nagłówkowy

Webinar: „Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach. Organizacja pracy w chmurze – warsztaty praktyczne cz. 2” – 13 lipca

24.06.2022 | Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
Webinar-jak-wykorzysta-chmur-w-firmie-2-na-fb13

Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach. Organizacja pracy w chmurze – warsztaty praktyczne cz. 2”, który odbędzie się w dniu 13 lipca 2022 r. o godz. 10.00.

W szybko zmieniającej się rzeczywistości poszukujemy sprawnych i ułatwiających rozwój firmy rozwiązań. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na usprawnienie pracy z zespołem i klientami, chcesz mieć profesjonalną skrzynkę mailową, a także zabezpieczone dane firmowe, zapisz się na bezpłatne warsztaty prowadzone przez doświadczonego doradcę Google.

Google, PFR i OChK zapraszają na warsztaty w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie których nauczysz się:

  • co to właściwie jest Google Workspace i jak działa;
  • jak współpracować z zespołem na Dokumentach Google;
  • jakie są najczęściej wykorzystywane funkcje w Arkuszach Google;
  • jak przygotować prostą ankietę z wykorzystaniem Formularzy Google.

Dla kogo są te warsztaty?
Warsztaty są adresowane dla przedsiębiorców z sektora MŚP. Biorąc udział w warsztatach dowiesz się jak podstawowy pakiet narzędzi biurowych Google pomoże Ci rozwinąć biznes, a także zwiększyć efektywność i obniżyć koszty.

Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na wytłumaczeniu podstawowych pojęć oraz praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał chmury w twojej firmie.
Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może:

  • skorzystać z indywidualnej konsultacji dotyczącej wdrożenia i wykorzystania chmury w twojej firmie;
  • otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Chmura to już nie tylko abstrakcyjne pojęcie związane z IT, ale realna szansa na rozwój twojej firmy w świecie błyskawicznych zmian i transformacji technologicznej.

Ponieważ w trakcie warsztatów uczestnicy będą pracować na aplikacjach Google, prosimy aby już przed rozpoczęciem zalogować się na Gmaila (bezpłatne konto Google) lub do swojej poczty Gmail w pakiecie Google Workspace. Wszystkie funkcjonalności oraz ćwiczenia będą prezentowane w przeglądarce (nie w wersji mobilnej aplikacji), dlatego aby wciągnąć z warsztatów jak najwięcej najlepiej jest skorzystać z laptopa/komputera.

W razie wątpliwości prosimy skorzystać z poniższych instrukcji:

Warsztaty poprowadzi: Jakub Pustuła
Certyfikowany Specjalista ds. Marketingu Internetowego,
Doradca Google w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera przedsiębiorców rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych. Od 2017 roku obsługuje firmy w zakresie analityki, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii w Google Ads. Posiada komplet certyfikatów Google Partners.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie IPH w Krakowie.