Obrazek nagłówkowy

Webinar: Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie? Wprowadzenie do rozwiązań chmurowych dla biznesu

04.02.2022 | Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
Webinar-jak-wykorzysta-chmur-w-firmie-na-fb

EEN przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarze pt. Jak wykorzystać chmurę w Twojej firmie? Wprowadzenie do rozwiązań chmurowych dla biznesu, który odbędzie się w dniu 24 lutego 2022 r. o godz. 10.00.

W szybko zmieniającej się rzeczywistości poszukujemy sprawnych i ułatwiających rozwój firmy rozwiązań. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na usprawnienie pracy z zespołem i klientami, chcesz mieć profesjonalną skrzynkę mailową, a także zabezpieczone dane firmowe, planujesz rozwinąć swój biznes wykorzystując moc obliczeniową chmury, zapisz się na bezpłatne szkolenie prowadzone przez doświadczonego doradcę Google.

Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się:

  • czym jest chmura i jakie możliwości stwarza;
  • z jakich usług w chmurze warto skorzystać;
  • jak możesz wykorzystać podstawowy pakiet narzędzi biurowych do rozwoju swojego biznesu oraz optymalizacji kosztów w firmie;
  • a także gdzie szukać dalszego wsparcia i rozwiązań.

Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie jest adresowane do przedsiębiorców. Dzięki udziałowi dowiesz się, jak w pełni wykorzystać potencjał nowych technologii i chmury do rozwoju swojej firmy.

Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na wytłumaczeniu podstawowych pojęć oraz praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał chmury w twojej firmie.

 Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może:

  • skorzystać z indywidualnej konsultacji dotyczącej wdrożenia i wykorzystania chmury w twojej firmie;
  • otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Chmura to już nie tylko abstrakcyjne pojęcie związane z IT, ale realna szansa na rozwój twojej firmy w świecie błyskawicznych zmian i transformacji technologicznej.

Webinar poprowadzi: Kamila Gąsior
Trener marketingu, Doradca Google w programie Firmy Jutra.
Zajmuje się szeroko pojętym marketingiem internetowym. Prowadzi w tym zakresie szkolenia, warsztaty oraz konsultacje indywidualne dla przedsiębiorców.

Udział w webinarze jest bezpłatny.
Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.