Obrazek nagłówkowy

Warsztaty: „Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach. Organizacja pracy w chmurze.”

14.09.2022 | Politechnika Krakowska Centrum Transferu Technologii

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska, we współpracy z programem Firmy Jutra, zaprasza przedsiębiorców z obszaru MŚP do udziału w bezpłatnym webinarze: pt. „Komunikacja, tworzenie treści i współpraca w zespołach. Organizacja pracy w chmurze – warsztaty praktyczne część 2″.

Termin szkolenia: 26.09.2022 r., w godzinach 10:00-11:30
Miejsce: warsztaty on-line

W szybko zmieniającej się rzeczywistości poszukujemy sprawnych i ułatwiających rozwój firmy rozwiązań. Jeśli szukasz wygodnego sposobu na usprawnienie pracy z zespołem i klientami, chcesz mieć profesjonalną skrzynkę mailową,
a także zabezpieczone dane firmowe
, zapisz się na bezpłatne warsztaty prowadzone przez doświadczonego doradcę Google.

 

Google, PFR i OChK zapraszają na warsztaty w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie których nauczysz się:
– co to właściwie jest Google Workspace i jak działa;
– jak współpracować z zespołem na Dokumentach Google;
– jakie są najczęściej wykorzystywane funkcje w Arkuszach Google;
– jak przygotować prostą ankietę z wykorzystaniem Formularzy Google.

Dla kogo są te warsztaty?

Warsztaty są adresowane dla przedsiębiorców z sektora MŚP. Biorąc udział w warsztatach dowiesz się jak podstawowy pakiet narzędzi biurowych Google pomoże Ci rozwinąć biznes, a także zwiększyć efektywność i obniżyć koszty.

Co zyskujesz?

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na wytłumaczeniu podstawowych pojęć oraz praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą w pełni wykorzystać potencjał chmury w twojej firmie. Po zakończeniu warsztatów każdy z uczestników może:
– skorzystać z indywidualnej konsultacji dotyczącej wdrożenia i wykorzystania chmury w twojej firmie;
– otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Chmura to już nie tylko abstrakcyjne pojęcie związane z IT, ale realna szansa na rozwój twojej firmy w świecie błyskawicznych zmian i transformacji technologicznej.

Ponieważ w trakcie warsztatów uczestnicy będą pracować na aplikacjach Google, prosimy aby już przed rozpoczęciem zalogować się na Gmaila (bezpłatne konto Google) lub do swojej poczty Gmail w pakiecie Google Workspace.
Wszystkie funkcjonalności oraz ćwiczenia będą prezentowane w przeglądarce (nie w wersji mobilnej aplikacji), dlatego aby wciągnąć z warsztatów jak najwięcej najlepiej jest skorzystać z laptopa/komputera.

W razie wątpliwości prosimy skorzystać z poniższych instrukcji:
– Tworzenie konta Google
– Logowanie się na konto Google przy użyciu Gmaila

REJESTRACJA

Warsztaty poprowadzi: Jakub Pustuła Doradca Google w programie Firmy Jutra. Certyfikowany Specjalista ds. Marketingu Internetowego. Doradca Google w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera przedsiębiorców rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych. Od 2017 roku obsługuje firmy w zakresie analityki, pozycjonowania oraz prowadzenia kampanii w Google Ads. Posiada komplet certyfikatów Google Partners.