Obrazek nagłówkowy

Textile Connect 2024 – spotkania b2b online dla branży tekstylnej

17.05.2024 | Politechnika Krakowska Centrum Transferu Technologii
Textile Connect

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska serdecznie zaprasza do udziału w wirtualnej giełdzie kooperacyjnej skierowanej do branży tekstylnej, która odbędzie w dniach 29-30 maja 2024 r.  Textile Connect jest platformą łączącą firmy i projektantów, poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami w przemyśle tekstylnym i obuwniczym. Wydarzenie ma na celu zaaranżowanie spotkań online pomiędzy kupcami a dostawcami.

Dla kogo?

Giełda adresowana jest do firm z sektora tekstylnego. Zachęcamy do zapoznania się z opisami firm poszukujących dostawców i usługodawców. Pamiętajcie, że katalog uczestników na stronie aktualizowany jest na bieżąco!

Jak to działa?

– Rejestracji dokonujecie wypełniając formularz rejestracyjny online na głównej stronie giełdy. Macie na to czas do 30 maja 2024 r., ale im szybciej dokonacie rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
– Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których planujecie brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden dzień, by móc umawiać spotkania.
– Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
– Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
– Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
– W dniach 29-30 maja 2024 r., w godzinach 9:00-15:00, na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Rejestracja: https://textileconnect24.b2match.io/
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
Oficjalnym językiem będzie język angielski.

Zapraszamy