Obrazek nagłówkowy

TEXTILE CONNECT 2023 – spotkania B2B online dla sektora tekstyliów, 30 – 31.05.2023 r.

14.04.2023 | Fundusz Górnośląski S.A.
Textile_Connect 2023

Czwarty rok z rzędu sieć Enterprise Europe Network zaprasza uczestników na wirtualne spotkania B2B, które odbędzie się w dniach 30-31 maja 2023 r.

Textile connect jest platformą łączącą firmy/projektantów poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami w przemyśle tekstylnym i obuwniczym. Wydarzenie ma na celu zaaranżowanie spotkań (ok. 20-30 minutowych) pomiędzy kupcami a dostawcami oraz innymi podmiotami operującymi w branży modowej.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Rejestracja: https://textileconnect23.b2match.io/

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Mają na to czas do 31 maja 2023 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.
  • Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać.
  • Podczas rejestracji należy wskazać również właściwy ośrodek Enterprise Europe Network, jako tzw. Support Office.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 30 – 31 maja 2023r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Textile_Connect 2023