Obrazek nagłówkowy

Szkolenie: Horyzont Europa dla biznesu – EIC ACCELERATOR. Zdobądź finansowanie dla swojej firmy – 10.05.2023 r.

28.04.2023 | Politechnika Krakowska Centrum Transferu Technologii
Szkolenie_10maj2023

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie online „Horyzont Europa dla biznesu – EIC Accelerator. Zdobądź finansowanie dla swojej firmy.”, które odbędzie się 10 maja 2023 r., w godzinach 10:00-11:30.

W ramach szkolenia zostaną zaprezentowane praktyczne wskazówki i porady dotyczące przygotowywania wniosków w ramach programu Komisji Europejskiej EIC Accelerator.

EIC Accelerator to program dedykowany pojedynczym podmiotom z sektora MŚP ze wszystkich branż, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, mają przełomowe rozwiązania (technologię, produkt, usługę) znajdujące się w fazie bezpośrednio poprzedzającej skalowanie i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny. Program oferuje dotacje, finansowanie mieszane (dotacja oraz inwestycja udziałowa), jak również wsparcie merytoryczne w postaci mentorów i coachingu biznesowego.

Szkolenie dedykowane jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów.
– Udział jest bezpłatny!
– Liczba miejsc ograniczona.
– Szkolenie odbędzie się 10.05 br., (godz. 10:00-11:00) na platformie MS Teams
– W dniu poprzedzającym dane szkolenie, na adres e-mail podany w zgłoszeniu, zostanie przesłany link niezbędny do prawidłowego dołączenia do wydarzenia.

Szczegóły oraz rejestracja 

Zapraszamy!