Obrazek nagłówkowy

Przygotuj się na Japonię – szkolenie w Tokio

24.01.2023

Dwutygodniowy program szkoleniowy „Przygotuj się na Japonię” oferuje menadżerom z UE wyjątkową okazję do poznania i zrozumienia zarówno  elementów kulturowych, jak i ekonomicznych, które definiują i wyjaśniają osiągnięcia biznesowe i technologiczne Japonii.

Terminy szkoleń: 15 – 26 maja 2023 r.

Termin składania wniosków: czwartek, 16 marca 2023r.

Miejsce: Tokio, Japonia

Centrum UE-Japonia (EEN Japan) zaprasza do składania wniosków do swojego kolejnego programu szkoleniowego dotyczącego japońskiej kultury biznesowej. W tym roku sesja wraca wreszcie do formy fizycznej, regularnego treningu, który odbywa się od 1987 roku.

Skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw dwutygodniowy program „Przygotuj się na Japonię” oferuje menedżerom z UE wyjątkową okazję do poznania i zrozumienia elementów kulturowych i ekonomicznych, które definiują i wyjaśniają osiągnięcia biznesowe i technologiczne Japonii.

Koncentruje się na zarządzaniu biznesem i składa się z kombinacji wykładów, studiów przypadku, ćwiczeń negocjacyjnych z odgrywaniem ról z japońskimi menedżerami i wycieczek terenowych.

Szkolenie może obejmować również możliwość odbycia dopasowanych spotkań B2B.

Celem szkolenia jest:

  • zdobycie szerokiego zrozumienia japońskiego środowiska biznesowego, praktyk biznesowych i komunikacji osobistej w stylu japońskim w celu znalezienia sposobów na prowadzenie udanego biznesu poprzez relacje partnerskie;
  • uświadomić sobie proces podejmowania decyzji w firmach japońskich, a tym samym lepiej zrozumieć ich styl negocjacyjny i hierarchię;
  • dać możliwość wzmocnienia relacji z obecnymi japońskimi klientami oraz ułatwienia kontaktów z przyszłymi podczas indywidualnych spotkań firmowych: online B2B

Aby zapewnić wysoki stopień indywidualnej uwagi, liczba uczestników jest ograniczona. Wybór zostanie dokonany spośród wszystkich otrzymanych zgłoszeń.

KOSZTY:

Centrum UE-Japonia pokrywa koszty związane ze szkoleniami, takie jak opłaty dla prelegentów, wynajem sali, transfery na wizyty w firmach itp.

Wszyscy uczestnicy pokrywają koszty podróży do i z Japonii oraz koszty utrzymania w Japonii, w tym zakwaterowanie. Wybrane firmy muszą wpłacić 100% zwrotnej kaucji w wysokości 1000 euro, aby zagwarantować miejsce na misji. Kaucja zostanie zwrócona w ciągu tygodnia od zakończenia misji.

Więcej informacji: https://www.eu-japan.eu/events/get-ready-for-japan-training-programme