Obrazek nagłówkowy

Spotkania kooperacyjne Agro Belgrade 2024

04.01.2024 | Staropolska Izba Przemysłowo-Handlowa w Kielcach
agro belgrade 2024

26 stycznia 2024 odbędą się spotkania kooperacyjne firm w ramach Agro Belgrade 2024. Jest to wspólny projekt Serbskiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz innych serbskich i zagranicznych partnerów należących do Enterprise Europe Network.

Wydarzenie odbędzie się w ramach Agro Belgrade- piątej edycji międzynarodowych targów owoców, warzyw i upraw winorośli, które będą miały miejsce w Belgradzie w Serbii w dniach 25–27 stycznia 2024 r w targach Belgrad.

W targach bierze udział ponad 500 wystawców z Serbii i Europy Południowo-Wschodniej, w tym producenci świeżych, mrożonych i przetworzonych owoców, warzyw i winogron, producenci maszyn i sprzętu rolniczego, szkółki roślin, producenci nasion i środków chemicznych oraz inne firmy działające w sektorze rolniczym.

Do udziału w spotkaniach kooperacyjnych zapraszamy firmy, przedsiębiorców i uczelnie działające w powiązanych sektorach. Rejestracja jest dostępna na stronie  https://agro-belgrade-b2b-zone.b2match.io/home

Udział jest bezpłatny.

Spotkania kooperacyjne to dwustronne, wcześniej umówione spotkania między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów.

Aby wziąć udział w spotkaniach należy zarejestrować się na stronie wydarzenia https://agro-belgrade-b2b-zone.b2match.io/home do 25 stycznia 2024r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!