Obrazek nagłówkowy

Spotkania B2B: VII Hybrydowy Biznes Mikser Energii Solarnej – 29-31.05.23, Warszawa

21.04.2023 | Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
congres pv energia solarna

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkania biznesowe, które towarzyszyć będą Kongersowi Fotowoltaiki 2023 organizowanemu przez Polskie Towarzystwo Fotowoltaiki w Warszawie.

Wydarzenie to adresowane jest do przedsiębiorstw tworzących łańcuch wartości w tej branży, a także organizacji z nią powiązanych, jak np. ośrodki B+R. Będzie mieć ono postać 20-minutowych spotkań indywidualnych, umówionych wcześniej przez platformę https://vii-solar-energy-business-mixer.b2match.io/, poprzez którą już teraz można się na nie rejestrować i zapoznać się ze jego szczegółowym opisem. Po rejestracji i stworzeniu swojego profilu uczestnik otrzymuje możliwość przeglądania profili innych uczestników oraz umawiania się z nimi na spotkania:
– w dniach 29-30  maja – on-line,
– w dniu 31 maja – on-line i on-site w Warszawie.

Na dzień 20 kwietnia 2023 r. zarejestrowanych na to wydarzenie jest już 28 podmiotów z 11 krajów z Europy i spoza niej. Gorąco zachęcamy regionalne firmy i instytucje do udziału w tych spotkaniach!

W przypadku pytań można się kontaktować z Agnieszką Czubak w IPH w Krakowie (aczubak@iph.krakow.pl, tel. 12 428 92 54) bądź Marcinem Olszewskim w Warszawskim Instytucie Technologicznym (marcin.olszewski@wit.lukasiewicz.gov.pl ).