Obrazek nagłówkowy

Spotkania B2B dla sektora spożywczego RIGA FOOD, 7-9.09.2022r.

09.08.2022 | Fundusz Górnośląski S.A.
RIGA_FOOD 2022

Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez sieć Enterprise Europe Network, która odbędzie się w dniach 7-9 września 2022 r. przy okazji targów spożywczych Riga Food. Tegoroczna edycja giełdy ma również charakter hybrydowy – uczestnicy mogą umawiać się zarówno na spotkania online, jak i na spotkania stacjonarne, na terenie targów.

Jest to największa impreza wystawiennicza branży rolno-spożywczej w krajach nadbałtyckich, która gości przedstawicieli z ok. 40 państw oraz gromadzi ok. 40 tysięcy odwiedzających. Targi „Riga Food” dedykowane są dla podmiotów działających w sektorze żywnościowym.

Wydarzenie jest dobrą okazją do zaprezentowania się polskich przedsiębiorców, gdyż produkcja spożywcza to jeden z głównych segmentów w strukturze polskiego eksportu na Łotwę.

Na czym polega giełda?

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym online, określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać.

Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu online na stronie internetowej giełdy.

Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy (stacjonarnie lub online).

Kilka dni przed rozpoczęciem giełdy uczestnicy otrzymują indywidualne grafiki spotkań.

Spotkania online i onsite odbędą się w dniach 7 – 9 września br.

KOSZTY:

Udział w sesji B2B jest bezpłatny.

REJESTRACJA NA STRONIE WYDARZENIA:

https://rf2022.b2match.io/

Zarejestruj się już dzisiaj! Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba potencjalnych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Zapraszamy!

Kontakt dla firm z województwa śląskiego, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Ośrodek Enterprise Europe Network

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203, 207