Obrazek nagłówkowy

Program akceleracyjny dla startupów Startup Voucher 2022

02.11.2022 | Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z o.o.

4 listopada w Katowicach odbędą się dedykowane dla start-upów warsztaty BootCamp organizowane w ramach programu akceleracyjnego Startup Voucher 2022, którego celem jest wsparcie dla start-upów z z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.

Organizatorem wydarzenia jest sieć CEE Startup Network w ramach której działają następujące jednostki: INOVIA, Invento VC, Moravian-Silesian Innovation Center, SPIN-US, Z@ict. Ośrodek Enterprise Europe Network przy Górnośląskim Akceleratorze Przedsiębiorczości Rynkowej został partnerem projektu.
Założeniem projektu jest zbudowanie możliwości dla utalentowanych ludzi i ambitnych przedsiębiorców. Nadszedł czas digitalizacji, gdzie na sukces firmy wpływa umiejętność budowania międzynarodowych zespołów i dostęp do kapitału.
Program akceleracyjny dla startupów Startup Voucher 2022 został zorganizowany przez CEE Startup Network
CEE Startup Network umożliwia w ramach konkursu Startup Voucher 2022 poszukiwanie klientów, członków zespołów, jak i inwestorów z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy.
Wydarzenie BOOTCAMP, które odbędzie się 4.11.2022, w RawaInk w Katowicach ma na celu stworzenie inspirującego miejsca dla startupów, które mogą się uczyć, konsultować, przygotowywać i nawiązywać kontakty, aby wydobyć maksimum z konkurencji, w której biorą udział.