Obrazek nagłówkowy

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne na targach Expomed w Stambule

09.02.2022 | Fundusz Górnośląski S.A.

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy polskie firmy z sektora medycznego do skorzystania z promocji na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym, które zostanie zorganizowane na targach ExpoMED 2022 odbywających się w dniach 17-19 marca 2022 r. w Stambule w Turcji.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich firm działających w branży medycznej wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Firmom zainteresowanym promocją PARP oferuje nieodpłatną możliwość: prezentacji drukowanych materiałów informacyjno-promocyjnych, wyświetlania filmów promocyjnych, korzystania ze stoiska w celu organizacji spotkań z wybranymi partnerami biznesowymi. Więcej informacji dostępnych jest pod poniższym linkiem:

https://medical.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/315840,polskie-stoisko-na-targach-expomed-2022-.html

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas targów ExpoMED 2022 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży sprzętu medycznego na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

W razie pytań firmy zachęcamy do kontaktu z ośrodkami Enterprise Europe Network w swoim regionie – dane kontaktowe można znaleć na stronie: https://www.een.org.pl/een/kontakt