Obrazek nagłówkowy

Międzynarodowe spotkania B2B w branży tekstylnej i obuwniczej

17.03.2022 | Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
b2b-reka

Ośrodek Enterprise Europe Network przy IPH w Krakowie serdecznie zaprasza do udziału w wirtualnych, międzynarodowych spotkaniach B2B dla branży tekstylnej i obuwniczej – Textile Connect 2022, które odbędą się w dniach 4 do 6 maja 2022 r.

Textile connect jest platformą łączącą firmy/projektantów, poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami w przemyśle tekstylnym i obuwniczym. Podczas trwania wydarzenia uczestnicy będą mogli odbyć serię uprzednio zaaranżowanych spotkań typu kupujący-dostawca z przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy zagranicznej.

Dostęp do pełnej listy zarejestrowanych już firm (katalog uczestników) znajduje się na stronie: https://textile-connect-2022.b2match.io/participants
Rejestracja dostępna jest do 6 maja br. Każdego dnia katalog jest uzupełniany gdyż pojawiają się nowe firmy!
Z katalogu zarejestrowanych podmiotów uczestnicy dokonują wyboru partnerów, z którymi chcieliby odbyć spotkanie on-line. Prośby o spotkanie muszą zostać zaakceptowane (wtedy zostaje wybrany czas spotkania). W przeciwnym razie będą odrzucone przez drugą stronę.

W przypadku zainteresowania należy zarejestrować się na stronie: https://textile-connect-2022.b2match.io/signup oraz określić profil swojej działalności, a także rodzaj poszukiwanej współpracy.
Podczas rejestracji należy wskazać również właściwy ośrodek Enterprise Europe Network jako tzw. Support Office -firmy z województwa małopolskiego proszone są o zaznaczenie PL_Izba Przemyslowo-Handlowa w Krakowie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Językiem obowiązującym podczas spotkań jest język angielski.
Więcej szczegółów na stronie wydarzenia : https://textile-connect-2022.b2match.io/

Kontakt dla zainteresowanych firm z województwa małopolskiego:
Małgorzata Deka, Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie, e-mail: mdeka@iph.krakow.pl.