Obrazek nagłówkowy

ISE Open Innovation Challenge 2023

26.01.2023 | Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej sp. z o.o.
ISE Open Innovation Challenge 2023

W dniach 31 stycznia-8 lutego 2023 r. odbędą się wirtualne i stacjonarne spotkania b2b z dziewięcioma hiszpańskimi podmiotami, które poszukują konkretnych rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii.

Czym jest ISE Open Innovation challenge?

ISE Open Innovation Challenge to hybrydowe wydarzenie, na potrzeby którego 9 hiszpańskich podmiotów zidentyfikowało i sformułowało zapotrzebowanie na konkretne innowacyjne rozwiązania z takich dziedzin, jak sztuczna inteligencja, VR/AR, UX, software i audio-video. Spotkania organizowane się przy okazji ISE Congress w Barcelonie – jednych z największych targów branży audiowizualnej i integracji systemów.

Dla kogo?

Spotkania adresowane są do firm oferujących rozwiązania technologiczne dla takich branż, jak:

  • rozrywka,
  • edukacja,
  • projektowanie wnętrz,
  • opieka nad pacjentami,
  • e-commerce.

Jak to działa?

W dniach 31 stycznia-2 lutego spotkania będą miały wyłącznie formułę stacjonarną – na terenie ISE Congress w Barcelonie. Uczestnicy z umówionymi stacjonarnymi spotkaniami otrzymają wejściówki na ISE Congress.
W dniach 7-8 lutego spotkania będą miały wyłącznie formułę online.
Udział we wszystkich częściach ISE Open Innovation Challenge 2022 jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja.
Jak wziąć udział?

W pierwszej kolejności sprawdźcie, jakich rozwiązań poszukują hiszpańskie podmioty. Tu znajdziecie ich listę z linkami do opisów.
Rejestracja odbywa się na głównej stronie wydarzenia, w prawym górnym rogu. Rejestracja otwarta jest do 3 lutego 2023 r.
Uwaga: rejestracja na spotkania stacjonarne będzie możliwa tylko do 24 stycznia. W dniach 25-30 stycznia umawianie spotkań będzie wstrzymane, a od 31 stycznia będzie można znów umawiać spotkania online.

Podczas rejestracji należy:
– wybrać dni spotkań oraz ich formułę (stacjonarne czy online),
– wskazać przynajmniej jedno wyzwanie (challenge), dla którego możecie zaproponować rozwiązanie,
– opisać firmę oraz proponowane rozwiązanie(a).

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia wyłącznie od firm dysponujących konkretnymi rozwiązaniami dla przynajmniej jednej z uczestniczących hiszpańskich firm. Warunkiem aktywacji profilu uczestnika jest zamieszczenie zwięzłego, ale wyczerpującego opisu działalności oraz przynajmniej jednej pozycji w części ‘Marketplace’ zawierającej opis rozwiązania na wskazane wyzwanie.
Jedną firmę może reprezentować jedna osoba,
Hiszpańskie podmioty, na podstawie informacji zawartych w profilach, dokonają wyboru partnerów do spotkań.
Link do szczegółowych warunków udziału w ISE Open Innovation Challenge 2023

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

 

Strona internetowa wydarzenia: https://ise-challenges-2023.b2match.io/