Obrazek nagłówkowy

Hybrydowe spotkania b2b „Health Tech Hub Styria Pitch&Partner 2023”, 26 stycznia – 30 marca

26.01.2023 | Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie
business_coaching1

Health Tech Hub (HTH) jest inicjatywą 6 organizacji wiodących w dziedzinie innowacji w Styrii (Human.technology Styria, ICS, Joanneum Research, Medical University of Graz, Science Park Graz i City of Graz).

Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej, a jego celem jest wsparcie uczestników w nawiązaniu współpracy w zakresie transferu technologii, stworzenie platformy do współpracy nauki z przemysłem, a także wsparcie innowacji na wczesnym etapie rozwoju oraz wsparcie europejskiego rynku inwestycji w przedsięwzięcia zalążkowe w dziedzinie healthtech i biotech.

Do udziału zapraszamy podmioty działające w obszarach technologii medycznych i biotechnologii: start-upy, firmy, ekspertów z dziedziny e-zdrowia, krajowych i regionalnych interesariuszy.

W ramach wydarzenia odbędzie się m.in. konferencja pn „Climate & Health” (26 stycznia) oraz spotkania B2B (w dn. 26 stycznia i 30 marca).

W programie wydarzenia zaplanowano również:

  • sesje ‘Corporate Call’, w ramach których austriackie firmy poszukujące konkretnych technologii będą miały okazję zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami oferowanymi przez europejskie firmy,
  • sesje inwestorskie, których celem będzie połączenie start-upów o dużym potencjale rozwojowym ze środowiskiem inwestorskim.

Termin rejestracji upływa 30 marca 2023 r. Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba uczestników będzie mogła zapoznać się z Państwa ofertą.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników sesji pitchingowej. Liczba miejsc ograniczona!

Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia