Obrazek nagłówkowy

FEINDEF2023 – Hybrydowe spotkania B2B dla branży obrony i bezpieczeństwa – 17-19 maja

21.04.2023 | Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie
feindef 2023

FEINDEF 2023 Defence & Security Brokerage Event to unikalna okazja dla małych i średnich przedsiębiorstw, większych firm, urzędników rządowych, ośrodków badawczych i innych instytucji związanych z sektorami obrony i bezpieczeństwa, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe lub strategiczne oraz promować współpracę technologiczną.

To wydarzenie to międzynarodowe spotkanie dla branży obrony i bezpieczeństwa i przyciągnie kluczowych graczy z wielu krajów europejskich.

Wydarzenie odbędzie się w Madrycie, w Hiszpanii, w dniach 17, 18 i 19 maja 2023 r. i zostanie zorganizowane w ramach konferencji FEINDEF. Podczas tego Brokerage, spotkania będą odbywać się w dedykowanej przestrzeni w IFEMA i będą wcześniej umawiane za pośrednictwem strony internetowej.

Uczestnicy będą mieli możliwość umówienia się na spotkania online, aby promować międzynarodową współpracę między kluczowymi graczami. Wydarzenie matchmakingowe to doskonała okazja dla potencjalnych kandydatów, aby dowiedzieć się więcej na temat Tematów, znaleźć partnerów lub konsorcja do uczestnictwa w rozmowach i skontaktować się z istotnymi interesariuszami w dziedzinach bezpieczeństwa i obrony.

Wydarzenie będzie poruszać tematy takie jak: Obronne Technologie Dysrupcyjne, Technologie wielozadaniowe, Walka z przestępczością i terroryzmem, Zarządzanie granicami, Odporna infrastruktura, Zwiększone bezpieczeństwo cybernetyczne, Społeczeństwo odporne na katastrofy i Wsparcie dla badań i innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa.

Więcej informacji: https://feindef-2023.b2match.io/

Firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt: mp@iph.krakow.pl | 12 428 92 66