Obrazek nagłówkowy

BRANŻA TEKSTYLNA I OBUWNICZA – SPOTKANIA B2B TEXTILE CONNECT 2022 4 – 6.05.2022 r.

29.04.2022 | Fundusz Górnośląski S.A.

Zapraszamy do udziału w spotkaniach B2B TEXTILE CONNECT, które już trzeci rok z rzędu organizuje Enterprise Europe Network, w dniach 4 – 6 maja 2022.

To wydarzenie łączy firmy i projektantów poszukujących producentów, usługodawców oraz dostawców z branży tekstylnej i obuwniczej.

Textile connect jest platformą łączącą firmy / projektantów, poszukujących partnerów produkcyjnych z producentami, usługodawcami i dostawcami w przemyśle tekstylnym i obuwniczym. Wydarzenie ma na celu zaaranżowanie spotkań online pomiędzy kupcami a dostawcami.

Udział jest bezpłatny.

Rejestracja:  https://textile-connect-2022.b2match.io/

Jak to działa?

  • Termin rejestracji – do 6 maja 2022 r. Prosimy pamiętać, że im szybciej Państwa firma będzie zarejestrowana, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z Waszą ofertą.
  •  Podczas rejestracji należy wskazać dni, w których uczestnik planuje brać udział w spotkaniach. Ustawienia te można później modyfikować, ale trzeba wskazać przynajmniej jeden przedział, by profil został zaakceptowany i by móc umawiać spotkania.
  • Należy również dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązązać.
  • Podczas rejestracji należy wskazać również właściwy ośrodek Enterprise Europe Network jako tzw. Support Office. Firmy z województwa śląskiego prosimy o zaznaczenie PL-Fundusz Górnośląski.
  • Katalog uczestników jest na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • W dniach 4 – 6 maja 2022 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy online zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik ma dostęp do swojego harmonogramu spotkań po zalogowaniu się na swój profil na stronie giełdy.

Kontakt dla firm z województwa śląskiego, które są zainteresowane udziałem w spotkaniach:

Ośrodek Enterprise Europe Network

Fundusz Górnośląski S.A. Oddział w Katowicach

e-mail: enterprise@oddzial.fgsa.pl

tel: +48 32 72 85 600, wew.: 165, 129, 203, 207

Kontakt dla firm z pozostałych regionów:

https://www.een.org.pl/een/kontakt